Товарів:0 На суму:0 грн
В зв'язку з різким коливанням валюти остаточну ціну уточнюйте в менеджера


Заправка автокондиціонерів

Проводимо повний обсяг робіт з обслуговування автомобільних кондиціонерів на найновішому обладнанні Італійської фірми RoBiNAIR.

Заправка автокондиціонерів

Заправка проводится високоекологічним фреоном R-134a, та мастилом ISO-100, постачання якого проводиться прямо з Німеччини.

Спочатку потрібно перевірити весь клімат контроль на наявність проблем, лише тоді заправити кондиціонер. Автомат відкачує з кондиціонера холодоагент, поділяє масло від холодоагенту, фільтрує, сушить його, зважує і визначає скільки холодоагенту пішло за час експлуатації автомобіля. Після діагностики система кондиціонера вакуумируют, перевіряється на витік, заправляється потрібну вагу холодоагенту, масла. Перевіряються параметри роботи кондиціонера.

Заправка автокондиціонерів

Однак навряд, сервіси біля узбіччя будуть відповідати технічному регламенту, рекомендованому заводом автовиробником. Незважаючи на те, що це дуже проста процедура, необхідно знати, як заправити автомобільний кондиціонер. Адже недотримання елементарних правил може привести до дорогого ремонту. Недостатня кількість холодоагенту призводить до зниження тиску і продуктивності, а значить і до перегріву компресора, з подальшим виходом з ладу окремих вузлів. Надлишок, навпаки призводить до підвищеного тиску і виходу з ладу клапанної системи.

 

Контакти:

 Kyivstar: +38 (097) 855 29 14

 MTС:        +38 (050) 391 57 87

  Email: servissgs@gmail.com

 Графік роботи: Цілодобово

 Наша адреса:

 м.Івано-Франківськ

 вул.Крихівецька 2в

 Скарги та пропозиції щодо роботи сервісу просимо надсилати на email:sergenyuk.slavik@gmail.com, або за номером телефону +380504333505