Товарів:0 На суму:0 грн
В зв'язку з різким коливанням валюти остаточну ціну уточнюйте в менеджера


Послуги евакуатора

Послуги евакуатора «Сергенюк Сервіс»- головне це досвід та довіра.

Замовити евакуатор: +380504333505

Життя кожної людини сповнене сюрпризів та непередбачуваних ситуацій. Добре, коли це приємні несподіванки, але раптова поломка автомобіля десь у дорозі може обернутися серйозною проблемою, з якою неможливо впоратися самостійно. Компанія «Сергенюк Сервіс» допоможе вам відчувати себе впевнено, як би далеко від дому Ви не опинилися.

Служба евакуації автомобілів компанії «Сергенюк Сервіс»успішно працює у Івано-франківську та Україні тривалий термін. До Ваших послуг евакуатори вантажопідйомністю до 10 тон, призначені як для транспортування несправних автомобілів, так і для перевезення нових авто.

Наші водії мають великий досвід погрузки і перевезення легкових авто, авто з низьким кліренсом, перевезення 2-х, 3-х авто, джипів, бусів, мототехніки, автобусів, вантажних авто, авто після ДТП з будь-якою складністю погрузки (автомобіля з заблокованими колесами, несправним рульовим керуванням, з пошкодженою кульовою опорою, ричагами, балками і т.п.), павільйонів, будок, кіосків, контейнерів (можливе завантаження/розвантаження маніпулятором), спецтехніки (катки, автонавантажувачі, трактора) до 10 тон, негабаритних вантажів. Є евакуатор з маніпулятором.

Якщо Ви додасте контактні телефони  «Сергенюк Сервіс» у свій мобільний, тоді, при необхідності, Ви зможете швидко і в будь-який час знайти і викликати евакуатор. Ми допоможемо Вам в будь-якій ситуації, яка виникла на дорозі, порадимо Вам автосервіс, де Ви зможете швидко і якісно відремонтувати своє авто.

«Сергенюк Сервіс»- гарантована допомога у важку для Вас хвилину.

 

Замовлення

Замовлення евакуатора  можна здійснити за адресою:

м.Івано-Франківськ вул.Крихівецька 2в.

а також за номерами телефонів:

 +380504333505

Для постійних клієнтів передбачені знижки.

Замовлення можна оплатити фізичним і юридичним особам як по перерахунку так і за готівку.

Евакуатор, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Чернівці, Київ, Коломия, Калуш, Рогатин, Хмельницьк, Луцьк, Вся Україна та Закордоном, Евакуатор в Буковелі, Яремчі, Івано-Франківській області та по всій Україні, а також з виїздом за кордон. Є можливість забрати два автомобілі одночасно. Працюємо цілодобово. Команда високоякісних працівників доставить Ваш транспорт до назначеного місця.Скарги та пропозиції щодо роботи сервісу просимо надсилати на email:sergenyuk.slavik@gmail.com, або за номером телефону +380504333505