Товарів:0 На суму:0 грн
В зв'язку з різким коливанням валюти остаточну ціну уточнюйте в менеджера


Оренда кемпінгів

Замовлення кемпінгу можете здійснити за адресою:

м.Івано-Франківськ, вул.Крихівецька, 2в.

а також за телефоном: +380504333505

 Fiat Ducato

 

 

Документи

Для того, що б найняти автодом багато документів не потрібно. Досить мати паспорт і водійське посвідчення. 

Так як маса звичайного автобудинку менше 3,5 тонн, то категорія потрібна «В», та ж що і на звичайний легковий автомобіль. При оформленні документів, як правило знімається копія з паспорта і посвідчення водія.

 

Вибір

Вибір кемпера справа клопітка, якщо звичайно є вибір. Що враховувати при виборі ?!

1. Ціна оренди за день.

Від 1 до 5 днів - 110 євро / день

Від 5 до 14 днів - 100 євро / день

Від 14 днів - 80 євро / день

Одноразовий платіж за обслуговування в незалежності від кількості днів оренди 70 євро

На великі терміни оренди (від 1 місяця) можна вимагати знижку!

2. Допустимий пробіг.

Деякі компанії обмежують пробіг на орендований термін. Як правило, це роблять великі компанії, маленькі намагаються «бути ближче до людей» .... І обмежень не вводять. Звичайний дозволений пробіг в день 400-500 км., Але не більше 2000 км за 10 днів .... Якщо ви орендуєте на 4-6 днів, то загальний пробіг можуть скоротити до 1000 км. Цей пункт обов'язково обмовляється в договорі, і якщо вас щось не влаштовує ... домовляйтеся.

3. Кількість спальних місць.

Основна маса кемперов здаються в оренду мають максимальну місткість 5-6 місць. Але, майте на увазі, що 1-2 місця будуть символічними, і розміститься дорослій людині там буде не комфортно. Зазвичай це або складаються кухонний куточок, або двоярусна ліжко. Ці місця розраховані на дітей. В інших місцях з легкістю розмістяться дорослі.

4. Розмір автобудинку.

Якщо у вас немає досвіду водіння великих автомобілів, то варто звернути увагу і на цей критерій. Середня довжина автобудинку від 5,5 до 8 метрів. Ширина приблизно 2 метри. Наш автодом був 7,5 метрів. Маючи досвід водіння великих автомобілів, дискомфорт при водінні, все ж був присутній.

5. Розмір застави.

Заставу беруть всі компанії. Сума застави 1000 євро. При успішному поверненні автомобіля, застава повертається в повному розмірі. В інших випадках, заставу покриває вартість пошкоджень. Застава, також є франшизою при настанні страхового випадку (ДТП, викрадення і т.д.).

 

 

 

 

 

 

Hobby Prestige

 

 

Ціна оренди за день.

Від 1 до 5 днів - 250 грн / день

Від 5 до 14 днів - 240 грн / день

Від 14 днів - 220 грн / день

Одноразовий платіж за обслуговування в незалежності від кількості днів оренди 200 грн

 

Розмір застави.

Заставу беруть всі компанії. Сума застави 400євро. При успішному поверненні автомобіля, застава повертається в повному розмірі. В інших випадках, заставу покриває вартість пошкоджень. Застава, також є франшизою при настанні страхового випадку (ДТП, викрадення і т.д.).

 

 

 

 

 

 Скарги та пропозиції щодо роботи сервісу просимо надсилати на email:sergenyuk.slavik@gmail.com, або за номером телефону +380504333505